SRB | SLO | ENG

Engleska

Fudbal i muzika u jednoj slici: Barnli u Premijer ligi, Nataša Bedingfild na bini

Redakcija 4. maj 2025 0 Komentariši
(foto: Twitter)
Povratak Barnlija u Premijer ligu obeležen je na poseban način – ne samo na terenu, već i uz muzičku posvetu. Pop pevačica Nataša Bedingfild iznenadila je navijače na stadionu Turf Mur nastupom uživo kojim je proslavila uspešan povratak "Kleretsa" u elitni rang, pretvorivši trenutak u nezaboravnu zabavu.

Na snimku koji kruži internetom vidi se kako Nataša Bedingfild – poznata širom sveta po hitovima poput "Unwritten" i "Pocketful of Sunshine" – peva zajedno sa navijačima Barnlija. Podigla je čašu u čast igrača, zapevala i nazdravila ekipi povodom zasluženog povratka u Premijer ligu.

Ovo je neverovatan trenutak za Barnli,“ izjavila je Bedingfild tokom posete. „Energija, srce i duh ovde su sjajni. Presrećna sam što sam deo ove posebne proslave zajedno sa navijačima.

Iako neočekivana, njena povezanost sa klubom dodala je dašak glamura slavlju. Na snimku se vidi kako se pevačica srdačno druži sa navijačima, pozira za fotografije i čak u nekoliko trenutaka spontano peva – uz horsku podršku okupljene publike.

Barnli je obezbedio promociju posle dominantne sezone u Čempionšipu pod vođstvom trenera Vensana Kompanija. Njegov tim je dobio pohvale za ofanzivni stil igre i upornost. Za klub, povratak u elitni rang Engleske ne donosi samo teže rivale, već i ovakve trenutke – kada se fudbal i pop kultura spoje u slavlju koje prevazilazi granice terena.

Kako se Kleretsi pripremaju za povratak u Premijer ligu, navijači će ovu proslavu pamtiti ne samo po fudbalskom uspehu, već i po iznenadnoj radosti koju im je priredila muzička zvezda.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Nakon četiri godine pune izazova i napornog rada, kucnuo je čas za naredni korak. Odlazim sa osećajem da sam misiju ispunio; četiri sezone i tri titule državnog prvaka. Nikada neću zaboraviti ljubav koju su mi od prvog dana pružili naši navijači. Katalonija je moj raj na Zemlji. ...više
Robert Levandovski
Dragi Grobari. Odlučio sam da će ovo biti moja poslednja sezona u Partizanu. Posle skoro sedam godina u klubu, želim da se zahvalim navijačima za konstantnu podršku i mojim saigračima, koji su postali kao porodica za mene. Sa svakim danom koji je prolazio, shvatao sam koliko mi znači ovaj klub i šta on predstavlja. Bila je čast nositi crno-beli dres. Hvala svima što ste bili deo ovog putovanja. Verujem da će se naši putevi ponovo susresti. ...više
Bibars Natho
Za mene je Lionel Mesi i dalje najbolji fudbaler na svetu. Nadam se da će Leo dočekati sledeće Svetsko prvenstvo u odličnoj formi, kako bi ponovo mogao da pravi čuda na terenu. ...više
Ronaldinjo

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 23
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.