
(foto: zvanični klupski sajt)
Vojvodina je završila ogroman posao na letnjoj pijaci! Novi fudbaler novosadske "stare dame" zvanično je postao Nardin Mulahusejnović (28), napadač koji iza sebe ima nestvarnu sezonu u jermenskoj Noi, gde je u svim takmičenjima postigao čak 16 golova, posebno se istakavši partijama u Ligi konferencija.
Zanimljivo je da je ovaj korpulentni napadač rodom iz Gračanice pre izvesnog vremena bio velika želja beogradskog Partizana, ali put ga je preko Jermenije sada doveo na "Karađorđe".
"Zaista sam presrećan. Velika mi je čast što sam postao deo Vojvodine, ovo je veliki korak za mene. Glavni cilj mi je da pomognem ekipi u svemu što nas očekuje. Vojvodina kao veliki klub uvek ima samo najveće ambicije i nadam se da ćemo opravdati očekivanja", izjavio je Mulahusejnović na promociji.
Bivši špic Maribora, Kopra, Mure, Sarajeva i Zrinjskog otkrio je i šta je presudilo da izabere Novi Sad pored drugih ponuda:
"Razgovor sa šefom stručnog štaba me je najviše privukao. Sve ono što mi je rekao o klubu, sjajnoj organizaciji, načinu na koji Vojvodina igra i kako raste iz dana u dan, prelomilo je moju odluku."
Mulahusejnović je na kraju poslao i poruku navijačima, obećavši maksimalnu borbu na terenu kako bi stadion bio što puniji, jer veruje da "Lale" u predstojećoj sezoni mogu da naprave velike stvari.