SRB | SLO | ENG

Španija

Ludilo u Španiji, zbog ovoga bi na Balkanu goreo stadion: Sudija uskratio Real Madridu pobedu u Valensiji u 100. minutu!

Redakcija 3. mart 2024 0 Komentariši
(foto: Zvanični FB/TW/IG kluba/saveza)
Fudbaleri Reala iz Madrida su remizirali protiv Valensije sa 2:2 u meču 27. kola La Lige, ali, meč je ostao obeležen skandalom u poslednjim trenucima meča, gde je u glavnoj ulozi bio arbitar Hezus Manzano koji je poništio gol Džuda Belingema.

Ovaj meč ući će u anale španskog fudbala. Naime, na meču Valensija-Real Madrid i kod rezultata 2:2, tekao je 100. minutu u zaostavnom vremenu, jednu od poslednjih akcija "kraljevskog kluba" sjajni Džud Belingem završio je golom, međutim, on nije priznat jer je dok je lopta išla ka Englezu sudija Hezus Manzano svirao kraj meča!

Tada je nastao haos! Igrači Real Madrida jurili su sudiju, najglasniji je bio upravo Belingem koji je dobio crveni karton. Čak je i poslovično uzdržani Karlo Anćeloti prišao sudiji Manzanu želeći da mu objasni zašto je poništio gol i svirao kraj meča.

Valensija je dosta bolje otvorila utakmicu, postigla je dva gola za pola sata, odnosnno Duro je postigao gol u 27. minutu, a samo tri minuta kasnije je pogodak postigao i Jaremčuk te su "Slepi miševi" poveli sa 2:0.

Vinisijus je postigao gol za 2:1 na kraju poluvremena, dok je u 76. minutu brzonogi  Brazilac izjednačio na 2:2.