SRB | SLO | ENG

Zanimljivosti, događaji

Žestoki su momci iz Južne Koreje, Hvang zadao domaći zadatak Seolu: Zna se šta moraš da uradiš u Crvenoj zvezdi!

Redakcija 10. septembar 2024 0 Komentariši
(foto: Zvanični FB/TW/IG igraća)
Fantastični vezista In Bom Hvang se preselio u Fejnord, u međuvremenu je izveo na večeru zemljaka i doskorašneg saigrača iz Crvene zvezde Jong Vu Seola, gde mu je objasnio šta se od njega očekuje na Marakani.

Delije i Crvena zvezda su se nedavno oprostili od najboljeg igrača jer je južnokorejski reprezentativac In Bom Hvang odlučio da se preseli u Holandiju i pojača Fejnord.

U Crvenoj zvezdi je sada ostao samo jedan reprezentativac Južne Koreje, sjajni bek Jong Vu Seol. Po povratku sa reprezentativne pauze ostaće "sam" u Beogradu, gde mu je prvih meseci Hvang značajno pomogao da se adaptira.

Hvang i Seol su u kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine u SAD, Meksiku i Kanadi nastupali za Južnu Koreju.

"Moraš da osvojiš duplu krunu sa Zvezdom. Ako to ne učiniš, aerodrom će biti zatvoren i nećeš moći da se vratiš kući", rekao je Hvang u šali u zenimljivom videu. 

"Ti nikada nisi osvojio KL1 titulu, zar ne?", upisao je Seol Hvanga.

Hvang je rekao "ne, nisam", dok se Seol osmehivao jer je on uspeo u tome da se okiti titulom prvaka Južne Koreje.

"Razlika je u tome što, iako naše ekipe takođe imaju strategije koje postavlja trener, igrači ih ne prate tako strogo kao što je to slučaj u Koreji. To mi je bilo prilično teško. Ovde su individualni kvaliteti mnogo izraženiji", rekao je Seol o načinu fudbala u Evropi.


Hwang In-beom to Seol Young-woo: "You MUST win the double w/ #fkcz. If you don't the airport will close down & you can't come home"

Seol retorts, "You've never won the KL1 title right?" Hwang says, "No, I haven't" as Seol smiles.😎 Hwang asks, "Why are you laughing?"😂 pic.twitter.com/OWtlWdIJwN

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Za mene je Lionel Mesi i dalje najbolji fudbaler na svetu. Nadam se da će Leo dočekati sledeće Svetsko prvenstvo u odličnoj formi, kako bi ponovo mogao da pravi čuda na terenu. ...više
Ronaldinjo
Meni je lično žao što je Peđa otišao. A ovo što je napravio, to je moralan čin. I on je svoju vrednost neku ljudsku iskazao. Ko ima pravo da uruši jednog Peđu Mijatovića? Hoće li neko da mi objasni? Peđa je veliko fudbalsko ime. On je tri i po godine bio direktor najvećeg kluba na svetu, Real Madrida! ...više
Ljubiša Tumbaković
PSŽ je dostigao individualni i kolektivni nivo koji nikada ranije nisam video u svojoj karijeri. Igrali smo protiv najbolje ekipe na svetu. ...više
Vahid Halilhodžić

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 23
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.