Žreb za Ligu Evrope: Sreća uz favorite, najteže Romi i Olimpik Marselju

0

Danijele de Rosi nije Žoze Murinjo: Mamma mia, Mile Svilar je junak Rome!

23.2.2024.
Liga Evrope
Srpski golman Mile Svilar izrastao je u heroja Rome, odbranio je dva jedanaesterca u penal seriji protiv Fejnorda odveo Rimljane u osminu finala Lige Evrope.
0

Nekada Frančesko Toti, a sada Mile Svilar: Rim ima novog princa!

23.2.2024.
Liga Evrope
Fudbaleri Rome posle penal serije pobedili su Fejnord i plasirali se u osminu finala Lige Evrope.
0

Nije se znalo ko koga udara: Žestoka tuča na meču Sparta-Galatasaraj!

23.2.2024.
Liga Evrope
Fudbaleri Sparte iz Praga slavili su nad Galatasarajem sa 4:1 u meču plej-ofa za osminu finala Lige Evrope.
0

Bum bum Luka Jović: Srbin pogodio u protiv Rena!

22.2.2024.
Liga Evrope
Napadač Milana u 22. minutu iskoristio centaršut Ernandeza i pogodio mrežu glavom za 1:1 protiv franskuske ekipe.
0

Šokantna proslava gola: Zašto je Romelu Lukaku uperio "pištolj" sebi u glavu?

16.2.2024.
Liga Evrope
Snažni Belgijanac, napadač Rome, posle pogotka koji je dao protiv Fejnorda poslao jaku poruku celom svetu.
0

Remi Fejnorda i Rome u Roterdamu: Odluka pada na "Olimpiku", Mile Svilar na top nivou

15.2.2024.
Liga Evrope
U Roterdamu, fudbaleri Fejnorda i Rome su remizirali u prvoj utakmici dvomeča baraža za osminu finala Lige Evrope
0

Danijele de Rosi veruje Miletu Svilaru: Konačno, Srbin staje na gol Rome!

15.2.2024.
Liga Evrope
U duelu plej-ofa osmine finala Lige Evrope kormilar Rome De Rosi će u vatru gurnuti potencijalnog reprezentativca Orlova.
0

UEFA poziva na glasanje: Možete glasati za Veljka Birmančevića, koji se bori za igrača kola u ligi Evrope

15.12.2023.
Liga Evrope
Da li će Veljko Birmančević biti izabran za najboljeg igrača šestog kola Lige Evrope?
0

Kako je UEFA prevarila i Nemanju Matića: Ren ostao bez 1.200.000 evra zbog pravila koje niko ne razume!

15.12.2023.
Liga Evrope
U 11. minutu nadoknade igrač Rena Asinjon postigao gol koji nije priznat zbog pravila da igrač koji šutira penal ili slobodni udarac ne sme da dira loptu ako mu se odbije, a to je na žalost uradio igrač Rena Enco Le Fe pa je posle intervencije iz VAR sobe sve poništeno i rezultat je ostao 2:3.