Slavni portugalski klub navodno poslao ponudu u Ljutice Bogdana, želi već u januaru da dovede Stefana Mitrovića koji je za samo nekoliko meseci u crveno-belom dospeo u žižu interesovanja.

Venčanje daleko od javnosti: Oženio se Adem Ljajić

Nekadašnji reprezentativac i njegova izabranica Zubejda Buba Dazdarević ne vole pažnju.

23.11.2022.
Srbija
Srbija ide u elitnu grupu kvalifikacija sa maksimalnim učinkom iz druge runde.
0

Crvena zvezda će pamtiti gostovanje u Rusiji: Ovu poruku su poslali navijači Zenita!

23.11.2022.
Srbija
Tokom meča između crveno-belih i ekipe iz Sankt Peterburga razvijen je veliki transparent na kome je pisalo "Živele Srbija i Rusija".
0

Šta je Crvenoj zvezdi doneo izlet u Rusiju: Miloš Milojević rešio nekoliko dilema

23.11.2022.
Srbija
Pojedini mladi igrači su pokazali da se na njih može računati, ali da moraju da rade još više i da budu spremni za 90, a ne za 50 minuta, istakao je posle meča sa Zenitom kormilar crveno-belih.
0

Poslednji meč Zvezde u 2022: Zenit proradio u nastavku

22.11.2022.
Srbija
Crveno-beli vodili na poluvremenu golom Mustafe, ali Rusi dodali gas i rutinski slavili.
0

Orlići ponovo remizirali: Mitrović u seriji

22.11.2022.
Srbija
Severna Makedonija povela, a krilni napadač iznudio i realizovao penal za izjednačenje (1:1).
0

Bešiktaš gleda ka Humskoj: Partizan odredio cenu za mladog centarfora!

22.11.2022.
Srbija
Prema pisanju turskih medija, višestruki šampion zainteresan je za Sameda Baždara (18), a beogradski crno-beli navodno traže 7.500.000 evra na ime obeštećenja.
0

Petar Ratkov za Nogomania.rs: Nikola Žigić je fenomenalan igrač, imamo dosta sličnosti

22.11.2022.
Srbija
Mladi napadač TSC iz Bačke Topole zaslužo je da bude u fokusu fudbalske javnosti, a golom protiv Partizana stavio je do znanja da je spreman za najviše domete.