SRB | SLO | ENG

Francuska

Brazilci brane veliku zvezdu: Lažu da je dolazio na treninge pijan!

Redakcija 24. mart 2022 0 Komentariši
Najbolji fudbaler Brazila Nejmar. (foto: Getty Images)
Reprezentativac "karioka" Lukas Paketa tvdi da je Nejmar veliki profesionalac i da su optužbe francuskih medija netačne i neproverene.
Reprezentativac Brazila i fudbaler Olimpika iz Liona Lukas Paketa pokušao je da obrani saigrača iz nacionalnog tima Nejmara od optužbi da je as Pari Sen Žermena dolazio na treninge pijan.

Lukas Paketa i Nejmar su rivali u Francuskoj, prvi igra u Lionu drugi u Parizu, ali su trenutno obijica na priprema Brazila uoči završnih utakmica u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022.

Nejmar trenutno prolazi kroz težak period. Nedavno je ispao sa Parižanima iz Lige šampiona, a zatim je zajedno sa Mesijem izviždan na stadionu "Park prinčeva". Francuski mediji objavili su da je Brazilac prekršio klupsku disciplinu jer je na trening došao u alkoholisanom stanju.

"To su lažne informacije. I nedostanak poštvanja. Ljudi previše pričaju i na kraju to na neki način utiče na nas. Ne možete da verujete šta sve ljudi govore i izmišljaju“, kazao je Lukas Paketa na konferenciji za medije.

On kaže da je Nejmar pravi profesionalac.

"Nejmar je pre svega sjajna osoba. Veliki je profesionalac, ima neverovatan talenat i bez sumnje je naš najbolji igrač u selekciji Brazila. Imati ga u ekipi je privilegija, posebno za mene. Kada imam Nejmara pored sebe na terenu, osećam se mnogo jačim, kao i svi moji saigrači.

Brazilci su  obezbedili prvo mesto u  kvalifikacijama i plasirali se na Svetsko prvenstvo. U završnici kvalifikacija ih očekuju mečevi protiv Čilea i Bolivije.
 

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Znam da sam imao neverovatan uspeh kao menadžer i lepo je biti u tom društvu. Ali jedan od najvećih komplimenata koje sam dobio u životu je poruka koja mi je juče stigla od ser Aleksa Fergusona. To me je učinilo presrećnim. ...više
Pep Gvardiola
Meni je lično žao što je Peđa otišao. A ovo što je napravio, to je moralan čin. I on je svoju vrednost neku ljudsku iskazao. Ko ima pravo da uruši jednog Peđu Mijatovića? Hoće li neko da mi objasni? Peđa je veliko fudbalsko ime. On je tri i po godine bio direktor najvećeg kluba na svetu, Real Madrida! ...više
Ljubiša Tumbaković
Dragi Grobari. Odlučio sam da će ovo biti moja poslednja sezona u Partizanu. Posle skoro sedam godina u klubu, želim da se zahvalim navijačima za konstantnu podršku i mojim saigračima, koji su postali kao porodica za mene. Sa svakim danom koji je prolazio, shvatao sam koliko mi znači ovaj klub i šta on predstavlja. Bila je čast nositi crno-beli dres. Hvala svima što ste bili deo ovog putovanja. Verujem da će se naši putevi ponovo susresti. ...više
Bibars Natho

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 23
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.