Nemačka

Bundesliga: Bohum zaustavio Union Berlin

Redakcija 23. oktobar 2022 0 Komentariši
Napadač Uniona Miloš Pantović. (foto: zvanični klupski sajt)
Srpski reprezentativac Ergan Mašović bio jedan od najboljih igrača u domaćem timu, a jedini gol uz promašeni penal za goste iz Berlina postigao Srbin Miloš Pantović.
Fudbaleri Bohuma u 11. kolu nemačke Bundeslige naneli su drugi poraz lideru ekipi Union Berlina rezultatom 2:1. Domaći tim je zabeležio tek drugi trijumf u sezoni i sa sedam bodova pobegao je sa dna tabele, dok Union ima bod više od drugoplasiranog Bajerna i dva od Frajburga.

Bohum je poveo u finišu prvog poluvremena trećim golom u sezoni Filipa Hofmana, a Getir Holtman je u 71. duplirao vođstvo svog tima. Gosti iz Berlina su u 78. minutu mogli da prepolove minus, međutim, Miloš Pantović, koji je u 20. minutu zamenio Janika Haberera, nije realizovao jedanaesterac.

Srpski internacionalac se ipak upisao u strelce i to fantastičnim pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade za konačnih 2:1. Ceo meč za Bohum odigrao je srpski reprezentativac Erhan Mašović.