SRB | SLO | ENG

Međunarodni fudbal

Dušan Vlahović pred Engleze: Mi smo gospoda, biće fer navijanje u Beogradu

Redakcija 8. septembar 2025 0 Komentariši
(foto: Getty Images)
Dušan Vlahović pred večerašnji spektakl sa Englezima na „Rajku Mitiću“ poručuje da će Srbija pokazati da je „gospoda“ i da navijače očekuje fer i sportsko navijanje na punom stadionu.

Fudbalska reprezentacija Srbije na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu dočekuje selekciju Engleske u okviru grupe K kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. Biće to jedan od najzanimljivijih mečeva u dosadašnjem toku ciklusa, jer se sastaju dve ekipe koje još uvek ne znaju za poraz.

Napadač Srbije Dušan Vlahović istakao je da s nestrpljenjem čeka početak utakmice, a posebnu pažnju posvetio je atmosferi koja se očekuje na najvećem srpskom stadionu.

"Čuo sam da će biti pun stadion, što me jako raduje. Siguran sam da će biti fer i sportsko navijanje, jer mi smo gospoda, tako da verujem da neće biti nikakvih problema. Volimo da igramo u Beogradu, pred našom publikom i jedva čekam da utakmica počne", rekao je Vlahović za zvanični sajt Fudbalskog saveza Srbije.

Atmosfera na „Rajku Mitiću“ trebalo bi da bude spektakularna, s obzirom na veliki interes navijača, a iz FSS-a su uoči utakmice još jednom apelovali na sportsko ponašanje i fer podršku reprezentaciji.

Za „orlove“ duel sa Englezima predstavlja veliki test i šansu da pokažu koliko mogu protiv jednog od favorita za sam vrh u kvalifikacionoj grupi.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Na Skupštini je postavljeno kao cilj u narednom periodu, sve je ostvareno sem sportskog rezultata. Finansijska konsolidacija, znate da je 56 miliona bio dug, sada je dug ispod 39 miliona evra. Zatim je zadatak bio smanjenje troškova što smo uspeli. Smanjili smo troškove za 550.000 evra. ...više
Milka Forcan o dugu FK Partizan
Meni je lično žao što je Peđa otišao. A ovo što je napravio, to je moralan čin. I on je svoju vrednost neku ljudsku iskazao. Ko ima pravo da uruši jednog Peđu Mijatovića? Hoće li neko da mi objasni? Peđa je veliko fudbalsko ime. On je tri i po godine bio direktor najvećeg kluba na svetu, Real Madrida! ...više
Ljubiša Tumbaković
PSŽ je dostigao individualni i kolektivni nivo koji nikada ranije nisam video u svojoj karijeri. Igrali smo protiv najbolje ekipe na svetu. ...više
Vahid Halilhodžić

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 11
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.