
(foto: Instagram)
Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, uživo je posmatrao dramatično finale Lige šampiona koje se protekle subote igralo u Budimpešti! Legendarni fudbaler i trener iskoristio je slobodno vreme kako bi na licu mesta ispratio borbu za najvažniji klupski trofej u Evropi.
U društvu supruge Snežane, Stojković je sa tribina stadiona "Puškaš Arena" gledao duel između Pari Sen Žermena i Arsenala koji je, na kraju, završen trijumfom "Svetaca" nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca (4:3). Podsetimo, posle regularnog dela i produžetaka rezultat je bio izjednačen (1:1).
Nekadašnji strateg "Orlova" javio se direktno sa stadiona kroz četiri fotografije koje je podelio sa svojim pratiocima na Instagramu. Sudeći po širokom osmehu na slikama, legendarna "desetka" je i te kako uživala u spektakularnoj fudbalski večeri i uzavreloj atmosferi u Mađarskoj.
Kao što je poznato, Stojković je prošle godine napustio kormilo reprezentacije Srbije nakon bolnog poraza od Albanije u Leskovcu (1:0), čime su izgubljene sve šanse za plasman na Svetsko prvenstvo. Od tog trenutka, Piksi je bez trenerskog angažmana i očigledno koristi pauzu da uživa u vrhunskom fudbalu bez pritiska koji nosi selektorska klupa.