
Gabrijel Martineli bio nepromišljen. (foto: Getty Images)
Fudbaler Arsenala zaradio isključenje na gostovanju Vulverhemtonu u 69. minutu pošto je prvo pokušao da spreči izvođenje auta, a odmah zatim je i startovao s leđa na rivala.
Arsenal je kao gost savladao
Vulverhempton sa 1:0 u
Premijer ligi. Ali je pobeda je “tobdžijama” mogla da dođe u pitanje zbog gluposti
Gabrijela Martinelija.
Brazilac je u 69. minutu dobio dva žuta kartona, pa su fudbaleri iz Londona završili meč sa desetoricom. Prvo je ometao protivničkog igrača koji je hteo da izvede aut, a zatim je u nastavku akcije sa leđa faulirao
Nelsona Semeda.
Glavni sudija
Majkl Oliver je sve to lepo video i zapamtio. Pokazao mu je jedan za drugim žute kartone, a onda i crveni. Brazilac je morao u svlačionicu pre vremena.