SRB | SLO | ENG

Italija

Legenda Bajerna pred odlaskom: Tomas Miler na meti Fiorentine

Redakcija 16. april 2025 0 Komentariši
(foto: Getty Images)
Miler blizu selidbe iz Minhena: Fiorentina pokazala interesovanje.

Otkako je postalo poznato da veteran Tomas Miler neće produžiti ugovor sa Bajernom, pojavila su se brojna pitanja u vezi sa njegovom budućnošću. Da li će 35-godišnjak, koji nikada u karijeri nije igrao van Minhena, jesen svoje fudbalske karijere provesti u inostranstvu? Ponuda mu ne manjka, iako sezona još nije ni završena!

Jedna od njih je i ona povezana sa Fiorentinom, koja će sutra igrati revanš meč četvrtfinala Lige konferencija protiv Celja.

Roko Komiso, milijarder i vlasnik Fiorentine, danas je obavio prvi poziv u želji da Tomas Miler od naredne sezone nosi dres kluba iz Firence! „Bild“ javlja da je italijanski klub među prvima koji su zaista kontaktirali Milerove zastupnike kako bi ispitali teren. Za sada je reč samo o razmeni informacija i utisaka – konkretne ponude još nema.

Fiorentina je pre nekoliko godina već dovela jednog veterana iz Bajerna – 2019. je angažovala francuskog asa Franka Riberija.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Ponosan sam što sam trener Partizana i neću da pričam koliko mi ovaj klub znači. Od dresa Partizana sam se oprostio 2019. godine i od tada se, dakle, sedam godina, bavim trenerskim poslom. Radio sam u pet različitih država, u klubovima koji su se borili za titulu, ali i za opstanak, gde su prioritet bili mladi igrači… Tako da mislim da sam spreman da se suočim sa najvećim izazovom u mojoj trenerskoj karijeri. Školovao sam se za ovo, znam šta me sve čeka i mislim da svi zajedno, uključujući i našu armiju navijača možemo da popravimo stvari. ...više
Saša Ilić
Meni je lično žao što je Peđa otišao. A ovo što je napravio, to je moralan čin. I on je svoju vrednost neku ljudsku iskazao. Ko ima pravo da uruši jednog Peđu Mijatovića? Hoće li neko da mi objasni? Peđa je veliko fudbalsko ime. On je tri i po godine bio direktor najvećeg kluba na svetu, Real Madrida! ...više
Ljubiša Tumbaković
Ja mislim da je sramota u što Ronaldo učestvuje na Svetskom prvenstvu u fudbalu, frajer jedva hoda. Sponzori i Savez zbog imena i prezimena su ga progurali. On nije spreman, mene bi sramota bilo, izgleda kao da je iz lige veterana. ...više
Rade Bogdanović

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 86
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.