Međunarodni fudbal

Ludnica u Zagrebu: Kakva drama, Dinamo iz penala u 95. minutu srušio Rijeku!

Redakcija 25. februar 2024 0 Komentariši
(foto: Zvanični FB/TW/IG kluba/saveza)
Ne pamti se neizvesnije prvenstvo u Hrvatskoj, na kraju o tituli može da odluči i gol razlika.

Fudbaleri Dinama iz Zagreba slavili su u derbiju protiv Rijeke u borbi za prvo mesto na tabeli pogotkom sa penala u 95. minutu utakmice. Na kraju 1:0 za "modre"!

Maksimir je u tom trenitku ekpslodirao, ova tri boda znače da bi Dinamo sa pobedom u zaostaloj utakmici uspeo da se poravna sa Riječanima po broju bodova na tabeli na vrhu. I Hajduk je uprkos remiju sa Varaždinom u trci za trofej.

Sudija Bel na ovoj utakmici u Zagrebu imao je pune ruke posla, delovalo je da će biti remi bez golova na kraju, ali je usledio šok. U 94. minutu je Goda napravio prekršaj nad Špikićem, što je sudija Bel okarakterisao kao kazneni udarac. Brodić je i bez problema je zatresao mrežu.