
(foto: //)
Na utakmici između Češke i Albanije, navijači su skandirali "Kosovo je Srbija."
Češka je na svom terenu u Pragu pobedila Albaniju rezultatom 2:0 u Ligi nacija, a oba gola za domaću ekipu postigao je Tomaš Čori u trećem i 63. minutu.
Meč je protekao uz poruke podrške srpskom narodu od strane čeških navijača, koji su konstantno skandirali "Kosovo - Srbija", jasno šaljući poruku da ne prihvataju promene granica.
Na tribinama su bile istaknute obrnute zastave Albanije, koje su takođe bile precrtane, dok su pored njih bile i zastave Srbije. Među zastavama se našla i poznata srpska zastava Kosova i Metohije sa natpisom "Nema predaje."