SRB | SLO | ENG

Međunarodni fudbal

Prihvaćena ostavka Lalatovića: Igrači Borca kažnjeni

Ivan Radošević 27. avgust 2022 0 Komentariši
Kratka epizoda Lalatovića u Banjaluci (foto: zvanični klupski sajt)
Uprava aminovala odlazak stručnjaka iz Srbije, a igrački kadar lakši za 30 odsto mesečnih primanja.
Burno, emotivno izlaganje Nenada Lalatovića posle poraza od Leotara (1:0), a onda i podneta ostavka. Drugi put otkako je u Borcu. Za razliku od prvog pokušaja, ovog puta je uprava kluba iz Banjaluke prihvatila Lalatovićevu ostavku, pa će morati da traži novog šefa struke.
 
"Nenad Lalatović je podneo ostavku zbog serije promenjivih rezultata, a sa željom da se dok je još vreme trenerskom rokadom pokušaju ostvariti zacrtani klupski ciljevi u ovoj sezoni. Upravni odbor FK Borac odlučio je da prihvati ostavku, a Nenadu Lalatoviću želimo svu sreću u nastavku trenerske karijere", stoji u saopštenju banjalučkog kluba.
 
Sankcije zbog novog poraza snosiće i fudbaleri Borca, za koje je Lalatović rekao da zaslužuju da budu kažnjeni.
 
"UO FK Borac odlučio je zbog nedovoljnog zalaganja na terenu i igara nedostojnih crveno-plavog dresa sa Borčevim grbom da kazni kompletan igrački kadar sa 30 posto mesečnih primanja", piše u saopštenju Borca.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Nakon četiri godine pune izazova i napornog rada, kucnuo je čas za naredni korak. Odlazim sa osećajem da sam misiju ispunio; četiri sezone i tri titule državnog prvaka. Nikada neću zaboraviti ljubav koju su mi od prvog dana pružili naši navijači. Katalonija je moj raj na Zemlji. ...više
Robert Levandovski
Mislim da Partizan sada živi sudbinu Hajduka. Zvezda je uspostavila jednu čudesnu dominaciju, kao što je Dinamo postigao u Hrvatskoj. To su sada budžeti od 60, 70, 80 miliona evra, što je za Partizan nedosanjano – ne ta cifra, nego i trećina toga. U takvim okolnostima je teško rvati se. ...više
Zdravko Mamić
Dragi Grobari. Odlučio sam da će ovo biti moja poslednja sezona u Partizanu. Posle skoro sedam godina u klubu, želim da se zahvalim navijačima za konstantnu podršku i mojim saigračima, koji su postali kao porodica za mene. Sa svakim danom koji je prolazio, shvatao sam koliko mi znači ovaj klub i šta on predstavlja. Bila je čast nositi crno-beli dres. Hvala svima što ste bili deo ovog putovanja. Verujem da će se naši putevi ponovo susresti. ...više
Bibars Natho

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 23
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.