
Kratka epizoda Lalatovića u Banjaluci (foto: zvanični klupski sajt)
Uprava aminovala odlazak stručnjaka iz Srbije, a igrački kadar lakši za 30 odsto mesečnih primanja.
Burno, emotivno izlaganje Nenada Lalatovića posle poraza od Leotara (1:0), a onda i podneta ostavka. Drugi put otkako je u Borcu. Za razliku od prvog pokušaja, ovog puta je uprava kluba iz Banjaluke prihvatila Lalatovićevu ostavku, pa će morati da traži novog šefa struke.
"Nenad Lalatović je podneo ostavku zbog serije promenjivih rezultata, a sa željom da se dok je još vreme trenerskom rokadom pokušaju ostvariti zacrtani klupski ciljevi u ovoj sezoni. Upravni odbor FK Borac odlučio je da prihvati ostavku, a Nenadu Lalatoviću želimo svu sreću u nastavku trenerske karijere", stoji u saopštenju banjalučkog kluba.
Sankcije zbog novog poraza snosiće i fudbaleri Borca, za koje je Lalatović rekao da zaslužuju da budu kažnjeni.
"UO FK Borac odlučio je zbog nedovoljnog zalaganja na terenu i igara nedostojnih crveno-plavog dresa sa Borčevim grbom da kazni kompletan igrački kadar sa 30 posto mesečnih primanja", piše u saopštenju Borca.