
Zvezdan Terzić (foto: Zvanični FB/TW/IG igraća)
Nakon teškog poraza Srbije od Engleske rezultatom 0:5, oglasio se i Zvezdan Terzić. Generalni direktor Crvene zvezde nije štedio reči – smatra da je selektor Dragan Stojković taj koji sada mora da pronađe odgovore i rešenja.
Zvezdan Terzić je komentarisao utakmicu Srbija – Engleska, koju je reprezentacija Srbije izgubila sa 0:5. Srbija je doživela poniženje, a Terzić smatra da selektor Dragan Stojković mora da pronađe odgovore.
"Utakmica je prošla i za prosutim mlekom ne vredi plakati. Bilo je šta je bilo. Mnogi su stručnjaci rekli šta su imali da kažu, a nadam se da će onaj koji bi trebalo da izvuče pouke, a to je selektor Stojković, to učinti.
Ljudi zaduženi za to trebalo bi da analiziraju zašto je sve izgledalo slabo, a bilo je baš slabo, bez obzira što je Engleska bila favorit. Nije čudo što je pobedila, ali svima nama je smetalo što naša reprezentacija nije pružila jači otpor, što nije pokazala nešto što bi zadovoljilo narod. Analizom neka se bavi selektor", rekao je Terzić.