0

Uroš Vitas i Filip Malbašić za Nogomania.rs: Vojvodina mora da bude u vrhu tabele

4.10.2022.
Srbija
Bivši igrači Partizana, sada saigrači u novosadskom velikanu, rezimirali su utakmicu protiv crno-belih i istakli šta je najviše nedostajalo njivoj ekipi kako bi osvojili makar bod u Humskoj.
0

Trenerska vrteška ne staje: Javor smenio Bondžulića

3.10.2022.
Srbija
U najkraćem roku biće poznato rešenje za klupu Ivanjičana u nastavku superligaške sezone.
0

Penali i evrogol na Brdu: Remi po meri Lalatovića

3.10.2022.
Srbija
Čukarilčki poveo iz jedanaesterca na startu, a Radnički izjednačio sa kreča u finišu poslednjeg meča 13. kola.
0

Danilo Pantić za Nogomania.rs: Osećam pritisak, očekujem da brzo istrčim na teren!

3.10.2022.
Srbija
Prvotimac Partizana još nije spreman za povratak na teren, ali je otkrio kada bi navijači mogli da ga vide u crno-belom u novoj sezoni Superlige.
0

Problemi na Marakani: Crvena zvezda bez iskusnog štopera na Ferencvaroš?

3.10.2022.
Srbija
Nemanja Milunović se povredio na početku prvog poluvremena protiv Mladosti GAT u Novom Sadu, morao je da bude zamenjen, a ako ne bude mogao u četvrtak na teren u Ligi Evrope alternative su Radovan Pankov i Strahinja Eraković.
0

Nemanja Nikolić za Nogomania.rs: Postiđeni smo i nezadovoljni porazom od Partizana

3.10.2022.
Srbija
Uoči utakmice protiv novosadskih "Lala" , Gordan Petrić izdvojio je upravo Nemanju Nikolića kao najopasnijeg fudbalera Vojvodine, a jedini pogodak za tim iz Novog Sada u porazu protiv crno-belih postigao je Uroš Nikolić za konačnih 4:1 u Humskoj.
0

Petrić u svom maniru: Kada pobeđujemo svi izgledaju spremno

2.10.2022.
Srbija
Zadovoljan sam kako su momci odradili posao, a mogli smo i ranije da damo golove, kaže strateg crno-belih.
0

Nekad bio derbi: Preplašena Vojvodina se poklonila Partizanu

2.10.2022.
Srbija
Igor Jeličić za šest minuta zaradio dva žuta, a crno-beli već imali 2:0 posle dve velike greške Novosađana.
0

Milojević napokon zadovoljan: Vidi se timski rad

2.10.2022.
Srbija
Popravljamo efikasnost i to je ono što je najbitnije, poručio strateg crveno-belih.
0

Zvezda rutinski preskočila Mladost: Ivanić evrogolom otvorio meč

2.10.2022.
Srbija
Golman Aleksa Milojević odbranio i penal Pešiću, ali je samo ulepšao majstoriju Zvezdinog veznjaka, Katai sve razrešio.