SRB | SLO | ENG

Srbija

Crvena zvezda je u krizi! Novi neuspeh – i to pred Evropom! Samo bod protiv Radnika?!

Redakcija 2. novembar 2025 0 Komentariši
(foto: zvanični klupski sajt)
Zvezda opet razočarala pred Ligu Evrope – Radnik heroj u Beogradu.

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su lošu seriju rezultata – u 14. kolu Superlige Srbije na stadionu Rajko Mitić odigrali su samo 1:1 protiv Radnika iz Surdulice.

Iako su crveno-beli poveli golom Aleksandra Kataija u 51. minutu, gosti su iznenadili Beograđane – Jovanović je u 64. minutu izjednačio i postavio konačan rezultat.

Zvezda je od starta imala inicijativu. Najbolju priliku u prvom delu imao je Katai, koji je u 21. minutu pogodio stativu. U nastavku meča upravo je on otvorio rezultat posle lepe akcije sa Arnautovićem i Milsonom.

Međutim, dok su crveno-beli jurili drugi gol, Radnik je iz jedne retke prilike stigao do izjednačenja. Rezervisti Pejović i Hajdarević odigrali su sjajnu kombinaciju, a Jovanović je rutinski savladao Mateusa.

Do kraja utakmice Zvezda je žestoko napadala, stvarala šanse, ali lopta jednostavno nije htela u mrežu.

Ovo je četvrta utakmica zaredom u kojoj Zvezda nije slavila, što dodatno pojačava pritisak pred duel sa Lilom u Ligi Evrope, koji je na programu već u četvrtak na Marakani.

Crveno-beli su i dalje prvi na tabeli sa 32 boda, jednim više od Partizana, dok se Radnik nalazi na 12. mestu sa 14 bodova.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Na Skupštini je postavljeno kao cilj u narednom periodu, sve je ostvareno sem sportskog rezultata. Finansijska konsolidacija, znate da je 56 miliona bio dug, sada je dug ispod 39 miliona evra. Zatim je zadatak bio smanjenje troškova što smo uspeli. Smanjili smo troškove za 550.000 evra. ...više
Milka Forcan o dugu FK Partizan
PSŽ je dostigao individualni i kolektivni nivo koji nikada ranije nisam video u svojoj karijeri. Igrali smo protiv najbolje ekipe na svetu. ...više
Vahid Halilhodžić
Ja mislim da je sramota u što Ronaldo učestvuje na Svetskom prvenstvu u fudbalu, frajer jedva hoda. Sponzori i Savez zbog imena i prezimena su ga progurali. On nije spreman, mene bi sramota bilo, izgleda kao da je iz lige veterana. ...više
Rade Bogdanović

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 86
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.