SRB | SLO | ENG

Srbija

FOTO: Veljko Milosavljević se emotivno oprostio od Crvene zvezde, priložio fotografije iz detinjstva

Redakcija 2. septembar 2025 0 Komentariši
(foto: Instagram)
Veljko Milosavljević napravio je najveći iskorak u dosadašnjoj karijeri – talentovani vezista Crvene zvezde potpisao je za Bornmut u transferu vrednom čak 15 miliona evra, što je rekord kada je u pitanju prodaja u srpskom fudbalu. Crveno-beli će zaraditi i procenat od naredne prodaje, dok je mladi fudbaler emotivnom porukom na Instagramu potvrdio oproštaj od voljenog kluba.

Za manje od godinu dana, Veljko Milosavljević je prošao put o kojem mnogi mogu samo da sanjaju – od Zvezdine omladinske škole i “klase 2007” do Premijer lige.

Transfer u Bornmut ozvaničen je juče, a mladom vezisti bio je potreban jedan dan da sabere utiske i podeli iskrene reči zahvalnosti navijačima i klubu u kojem je ponikao.

"Ovaj dan je došao brže nego što sam očekivao... Iako sam znao da će doći trenutak kada ću morati da se rastanem sa Zvezdom, nikada nije pravi momenat za to.

Odrastao sam na Marakani i prošao sa mojom Zvezdom najlepše trenutke u životu, ali i one teške. Zahvalio bih se svima koji su uticali na to da postanem dobar fudbaler, kao i dobar čovek pre svega, i gledali me svakog novog dana kako rastem.

Hvala svim trenerima i saigračima, hvala svim zaposlenima u klubu, jer su svi oni zaslužni za to što sam u Zvezdi ostvario svoje snove. Igrati za klub koji voliš je nešto posebno i osećaj koji ne može da se meri ni sa jednim drugim.

Hvala i navijačima koji su bili uz nas i kada smo zajedno slavili i kada smo delili tugu. Od danas, pridružujem se njima i biću do kraja života uz Zvezdu, makar neko vreme kao navijač, dok se jednog dana ne vratim na Marakanu.

Čast mi je što sam igrao i delio svlačionicu sa majstorima fudbala, koji su mi bili uzori, dok sam igrao za mlađe kategorije. Takođe mi je čast što gde god da budem nastavljao karijeru, zauvek ću ostati “Zvezdino dete”!

Želim Zvezdi mnogo sreće u osvajanju novih trofeja i učešćima u evropskim takmičenjima.”

 

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

PSŽ je dostigao individualni i kolektivni nivo koji nikada ranije nisam video u svojoj karijeri. Igrali smo protiv najbolje ekipe na svetu. ...više
Vahid Halilhodžić
Nakon četiri godine pune izazova i napornog rada, kucnuo je čas za naredni korak. Odlazim sa osećajem da sam misiju ispunio; četiri sezone i tri titule državnog prvaka. Nikada neću zaboraviti ljubav koju su mi od prvog dana pružili naši navijači. Katalonija je moj raj na Zemlji. ...više
Robert Levandovski
Kada smo igrali ovde sa Makabijem i kada sam video stadion i navijače, to je za mene bilo nešto neverovatno. Zato, kada me je Dejan Stanković pozvao, nije bilo nikakve dileme. Odmah sam rekao da dolazim. ...više
Mohamed Abu Fani

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 86
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.