SRB | SLO | ENG

Srbija

Marko Marin objasnio zašto Miloš Veljković dolazi u Crvenu zvezdu: Zbog kvaliteta i da će učiti mlađe igrače

Redakcija 28. mart 2025 0 Komentariši
Marko Marin (foto: zvanični klupski sajt)
Miloš Veljković će biti velika pojačanja za Crvenu zvezdu, uveren je Marko Marin.

Zašto Miloš Veljković u Crvenu zvezdu? Marko Marin, koji je tehnički direktor Crvene zvezde, objasnio je nemačkim medijima odluku za iskusnog defanzivca, koji je do sada igrao za Verder iz Bremena.

"Pričao sam sa Verderovim direktorom Klemensom Fricom deset nedelja pre nego što smo objavili transfer. Verder je bio upućen u sve osim možda tačnog momenta kada ćemo potvrditi Veljkovićev dolazak. Tako je ispalo na kraju… Miloš će do kraja sezone dati maksimum za Verder i za mene je kao bivšeg igrača kluba jako važno da lepo završi karijeru tamo", rekao je Marin.

"Miloš je imao neverovatnu karijeru u Verderu. Redak je slučaj u današnjem fudbalu da neki igrač ostane tako dugo u jednom klubu. Dao je mnogo Verderu i srećni smo što će igrač sa takvim iskustvom doći u Beograd da uz njega stasavaju naši mladi fudbaleri", dodao je. 

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Od početka karijere sam imao ljude koji sumnjaju u mene. Selektor pravi spisak, on odlučuje i prati kako igram. Nisam neko ko je Bogom dan, bilo je i biće većih igrača. Ja sam tu da se odazovem i dam sve od sebe. Svi u reprezentaciji su mi svedoci da dam sve što imam kada sam pozvan. Uveren sam da još mogu da doprinesem, osećam se dobro, iako je ova sezona bila možda i najteža što se tiče povrede u karijeri. ...više
Aleksandar Mitrović
Dragi Grobari. Odlučio sam da će ovo biti moja poslednja sezona u Partizanu. Posle skoro sedam godina u klubu, želim da se zahvalim navijačima za konstantnu podršku i mojim saigračima, koji su postali kao porodica za mene. Sa svakim danom koji je prolazio, shvatao sam koliko mi znači ovaj klub i šta on predstavlja. Bila je čast nositi crno-beli dres. Hvala svima što ste bili deo ovog putovanja. Verujem da će se naši putevi ponovo susresti. ...više
Bibars Natho
Za mene je Lionel Mesi i dalje najbolji fudbaler na svetu. Nadam se da će Leo dočekati sledeće Svetsko prvenstvo u odličnoj formi, kako bi ponovo mogao da pravi čuda na terenu. ...više
Ronaldinjo

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 11
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.