SRB | SLO | ENG

Španija

Predsednik Atletika: Kurtoa bi trebalo da ćuti, mi smo gospoda, zato nećemo skloniti njegovu ploču

Redakcija 17. mart 2025 0 Komentariši
(foto: Getty Images)
Predsednik Atletika Enrike Cerezo je odgovorio na reči Tibo Kurtoae, koji je izjavio da je već "umoran od plakanja" trenera Atletika Dijega Simeonea.

Golman Reala iz Madrida Tibo Kurtoa se je nakon utakmice Lige šampiona protiv Atletika upustio u verbalni sukob sa trenerom Atletika Dijegom Pablom Simeoneom, svom bivšem treneru uputivši nekoliko oštrih zamerki, jer ga je označio kao nekog ko "stalno plače" i time ga već ozbiljno umara.

"Već sam umoran od toga da sebe stalno pravi žrtvom i da se stalno žali zbog takvih stvari," rekao je Kurtoa u kontekstu polemika oko penala Hulijana Alvareza.

Te reči su ozbiljno uznemirile predsednika Atletika Enrikea Cereza, koji je Kurtoišu u sličnom tonu poručio da ćuti.

"Kurtoa bi trebalo da ćuti. Trebalo bi da bude zahvalan što je igrao za Atletiko. On je sjajan golman, ali bi mogao da se ponaša džentlmenski kao što se ponašamo mi. Mi smo gospoda i zato nećemo skloniti njegovu ploču ispred stadiona," rekao je Cerezo.

U Atletiku su svim igračima koji su odigrali više od 100 utakmica za klub postavili posebne spomen-ploče ispred stadiona, a Kurtoina ploča je zbog njegove povezanosti sa Realom iz Madrida često na meti navijača Atletika.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Mislim da Partizan sada živi sudbinu Hajduka. Zvezda je uspostavila jednu čudesnu dominaciju, kao što je Dinamo postigao u Hrvatskoj. To su sada budžeti od 60, 70, 80 miliona evra, što je za Partizan nedosanjano – ne ta cifra, nego i trećina toga. U takvim okolnostima je teško rvati se. ...više
Zdravko Mamić
Meni je lično žao što je Peđa otišao. A ovo što je napravio, to je moralan čin. I on je svoju vrednost neku ljudsku iskazao. Ko ima pravo da uruši jednog Peđu Mijatovića? Hoće li neko da mi objasni? Peđa je veliko fudbalsko ime. On je tri i po godine bio direktor najvećeg kluba na svetu, Real Madrida! ...više
Ljubiša Tumbaković
Arne Slot je šef Liverpula, Pep Gvardiola je šef Mančester Sitija… dok su u Realu šefovi igrači. Trener im može reći da igraju na određeni način, a oni potom izađu na teren i igraju potpuno drugačije. Tako je bilo oduvek. ...više
Stiv Mekmanaman

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 23
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.