SRB | SLO | ENG

Srbija

Srđan Blagojević posle pobede Partizana protiv Radnika: Moramo da radimo na posebnom segmentu

Redakcija 31. avgust 2025 0 Komentariši
(foto: zvanični klupski sajt)
Partizan je upisao novu pobedu u Superligi Srbije – crno-beli su pred svojim navijačima savladali Radnik iz Surdulice sa 2:0. Iako je dominacija bila očigledna tokom svih 90 minuta, ključne poteze doneli su rezervisti Andrej Kostić i Bibars Natho, koji su rešili pitanje pobednika u drugom poluvremenu.

Partizan je nastavio pobednički niz u Superligi Srbije, savladavši Radnik iz Surdulice sa 2:0 na stadionu u Humskoj. Ekipa Srđana Blagojevića kontrolisala je utakmicu od prvog minuta, ali se dugo mučila da probije čvrstu odbranu rivala.

Rešenje je stiglo tek u nastavku, kada su rezervisti preuzeli glavnu ulogu. Najpre je Andrej Kostić doneo prednost crno-belima, da bi konačan rezultat postavio iskusni Bibars Natho.

"Zadovoljan sam, i igrom i zalaganjem. U prvom poluvremenu nismo iskoristili šanse i ušli smo u nervozu, ali su golovi doneli olakšanje. Drago mi je i zbog omaža igračima i Draganu Manceu. Najvažnije je da smo došli do pobede", rekao je trener Partizana Srđan Blagojević za TV Arena sport.

Na drugoj strani, strateg Radnika Marko Jakšić bio je daleko manje raspoložen. Njegov tim je upisao četvrti poraz u poslednjih pet utakmica, a evidentan je i pad u fizičkoj spremi.

"Morali smo da umirimo igru i pokušamo kroz tranziciju da izvučemo nešto, kao prošle sezone. Međutim, pojedinci su podbacili fizički. Partizan je imao više šansi i udaraca, a mi nismo realizovali svoje prilike. Na tome moramo da radimo", istakao je Jakšić.

KOMENTARI

0
Vest nema komentara.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PONIŠTI
OBJAVI

SREDI KOMENTAR

PONIŠTI
SAČUVAJ

Poslednji komentari

Najviše komentarisano

Istaknuto

Meni je lično žao što je Peđa otišao. A ovo što je napravio, to je moralan čin. I on je svoju vrednost neku ljudsku iskazao. Ko ima pravo da uruši jednog Peđu Mijatovića? Hoće li neko da mi objasni? Peđa je veliko fudbalsko ime. On je tri i po godine bio direktor najvećeg kluba na svetu, Real Madrida! ...više
Ljubiša Tumbaković
Znam da sam imao neverovatan uspeh kao menadžer i lepo je biti u tom društvu. Ali jedan od najvećih komplimenata koje sam dobio u životu je poruka koja mi je juče stigla od ser Aleksa Fergusona. To me je učinilo presrećnim. ...više
Pep Gvardiola
Ponosan sam što sam trener Partizana i neću da pričam koliko mi ovaj klub znači. Od dresa Partizana sam se oprostio 2019. godine i od tada se, dakle, sedam godina, bavim trenerskim poslom. Radio sam u pet različitih država, u klubovima koji su se borili za titulu, ali i za opstanak, gde su prioritet bili mladi igrači… Tako da mislim da sam spreman da se suočim sa najvećim izazovom u mojoj trenerskoj karijeri. Školovao sam se za ovo, znam šta me sve čeka i mislim da svi zajedno, uključujući i našu armiju navijača možemo da popravimo stvari. ...više
Saša Ilić

Anketa

Ko nosi najviše krivice za razdor u FK Partizan?


Svi glasovi: 86
Nogomania.rs
Sve ostalo je nebitno.

Portal www.nogomania.com jedan je od najposećenijih sa sportskim sadržajem u regionu.

Na dnevnom nivou se nude sadržaji iz sveta fudbala, a na medijskom prostoru prisutan je od 2000. godine.