Završeno 6. kolo Superlige Srbije: Remi na "Čika Dači"

Ivan Radošević 15. avgust 2022 0 Komentariši
Zablistao Vladimir Lučić u dresu Čukaričkog. (foto: ataimages.rs)
Kragujevčani dugo vodili, a Čukarički evrogolom Lučića stigao do boda.
Radnički iz Kragujevca i Čukarički zatvorili su 6. kolo Superlige Srbije, a na "Čika Dači" je viđena prava mala majstorija mladog Vladimira Lučića koji je doneo gostima sa Banovog brda izjednačenje i remi (1:1).

Dušan Stoiljković je u 21. minutu doneo prednost domaćinu koji je u drugom poluvremenu totalno posustao i prepustio teren Čukaričkom čiji se pogodak samo čekao.

Izjednačenje je viđeno 14 minuta pre kraja meča kada je mladi Lučić uzeo loptu blizu levog roga šesnaesterca, ušao u kazneni prostor i uz jedan dodir unutrašnjim delom desne noge fenomenalno pogodio gornji desni ugao.

Ovo je Lučiću prvi pogodak za Brđane od kada je pozajmljen iz Crvene zvezde pre manje od mesec dana.